Sıkça Sorulan Sorular
Şifremi unuttum, ne yapabilirim ?

Üyelik bilgileri kısmına girip "üyeyim ama şifremi unuttum" düğmesine bastığınızda, şifreniz e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir.

Haber verme hizmetinden ayrılmak istiyorum, ne yapmalıyım ?

“Üyelik Bilgilerim” alanına girerek,  sol tabloda yer alan “Bülten Aboneliği” ni işaretli olmaktan çıkarmanız yeterlidir.

Sitenizde istediğim ürünü nasıl bulabilirim?

Campusideation'da istediğiniz ürünü dilerseniz "Kategoriler" düğmesi, dilerseniz "Ara" düğmesini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım?

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra size otomatik bir e-posta ile alışverişinizin ayrıntıları gönderilecektir.

Ürünün hasarlı çıkması durumunda ne yapmam gerekir?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; durumu anlatan bir e-postayı pr@campusideaiton.com'a 7 (yedi) gün içinde gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir.

Dijital ürünlerde eksik içerik ya da açılmayan bir dosya olduğu taktirde. Ekran görüntüsü ya da dosyayı geri göndererek, teknik ekibimizin incelemesi ardından onarılmış dosya paylaşımı yapılacaktır.

Dijital Teslim için ne yapmam gerekiyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra campusideation.com'a kayıtlı e-mail adresinize bir wetransfer linki gönderilecektir. Wetransfer sayfasında ise öncesinde açılmış hesap/kayıt gerekmeden karşınıza gelen sayfadaki "indir/download" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ürününüzü hemen bilgisayarınıza, tabletinize ya da akıllı telefonunuza indirmeye başlayabileceksiniz.

Campusideation'da alışveriş güvencesi nasıldır?

Campusideation size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. Campusideation hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde iyzico sistemi kullanmaktadır. Campusideation' dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız, bankanın ödeme sistemleri güvencesinde olup, Campusideation veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Kaç günde teslim alacağım?

Ürünlerin her birinin tedarik zamanları, o ürünle ilgili sayfanın açıklamalar bölümünde belirtilmiştir. Kimi 1 günde temin edilebildiği gibi, kimileri 3-5 günde temin edilebilmektedir. Ayrıca bulunduğunuz yere göre teslim zamanları vardır. Türkiye içinde genellikle 1 gün, yurtdışında ise 2 gündür. Bu ikisini topladığınızda kargonuzun size ulaşma zamanı ortaya çıkar. Bu süre size siparişinizi onaylamadan önce sayfada bildirilecektir.

Tedarik süre + teslim süre = ulaşma süresi

Ödeme ne şekilde yapılıyor?

Campusideation.com'da on-line kredi kartı veya havale ile alışveriş yapabilirsiniz. İşlemlerinizin hızlı olabilmesi için on-line kredi kartını tavsiye ederiz. Havale ile siparişlerde, havale bedeli banka hesabımıza ulaştıktan sonra işlemlere başlanacaktır. 

Kredi kartım alışveriş sırasında onay vermedi, ne tür bir işlem yapmalıyım?

Kredi kartınız, mail işlemlerine kapalı olabilir. Bankanızı arayarak mail işlemlerine açık olup olmadığını (yurt dışı işlemlere açık olup olmadığı da aynı durumdur) kontrol ediniz. Ya da kredi kartı bilgilerinizi kontrol ederek tekrar denemeniz veya başka bir kredi kartınız var ise onun bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Havale/EFT yapacağım hesaplar nelerdir ?

Havale / EFT ile yapılacak ödemeler için aşağıdaki hesapları kullanabilirsiniz. Açıklama alanına sipariş numarasını, firma alanına GE ULUSLARARASI EĞİTİM İLET. DAN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yazmayı lütfen unutmayınız. 7 gün içinde ödemesi yapılmayan siparişler otomatik olarak iptal edilmektedir.
 

HALKBANKASI (DEMİRCİLER SİTESİ ŞB./İSTANBUL Şube Kodu: 1661)
IBAN (TL):  TR34 0001 2001 6610 0010 1002 31 (Hesap No: 10100231)
IBAN ( $ ):   TR96 0001 2001 6610 0053 1000 88 (Hesap No: 53100088)