Şartlar & Koşullar
www.campusideation.com Online Alışveriş sitesinde Türkiye (yurtiçi) müşterileri için 2, yurt dışı müşterileri için 1 tane ödeme methodu vardır;

Türkiye (yurt içi) müşteriler Havale/EFT veya KREDİ KARTI ile ödeme yaparak alışverişlerini tamamlayabilirler.

Yurt dışındaki müşterilerimiz ise alışverişlerini, Havale/EFT veya KREDİ KARTI ile ödeme ile yapabilirler.

Siparişiniz onaylandıktan sonra sipariş geçmişinizden sipariş durumunuz hakkında bilgileri edinebilirsiniz.

Yasal Notlar

Bu sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli-görüntülü klipler, animasyon ve video kayıtları, programlar, her türlü teknik unsur, bunlarla sınırla kalmamak ve bunlara bağlı her türlü hak da dahil olmak üzere halen yürürlükte ve gelecekte yürürlüğe girecek tüm Türkiye Cumhuriyeti Mevzuatı, Site ve içeriği ile doğrudan veya dolaylı olarak ilgili tüm Uluslararası Mevzuat ile koruma altında bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen unsurların GE ULUSLARARASI EĞİTİM İLETİŞİM DANIŞMANLIK SAN TİC LTD ŞTİ.'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı, aynen ya da değiştirilerek kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, 3.kişiler ile paylaşımı, iletilmesi, değiştirilmesi, ticari amaçla elde bulundurulması, belirtilen eylemlerin teşviki ve bunlarla sınırla kalmamak ve bunlara bağlı her türlü haksız eylem yasaktır.
 

Marka

Campusideation.com, GE ULUSLARARASI EĞİTİM İLETİŞİM DANIŞMANLIK SAN TİC LTD ŞTİ, iştirakleri veya grup şirketleri ile www.campusidation.com sitesinde yer alan tüm logo, grafik, dizayn, mal ve hizmetler Türkiye'de tescil edilmiş olup yürürlükte ve gelecekte yürürlüğe girecek tüm Türkiye Cumhuriyeti Mevzuatı ile koruma altında bulunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece 3. şahıslar tarafından kopyalanamaz ve kullanılamaz.
 

Güvenlik

Saklanan bilgilerinizin yanlışlıkla veya kasten 3. şahıslar tarafından ele geçirilerek kötüye kullanılması, çoğaltılması, başka şahıslara kullanılmak üzere gönderilmesi, tahrip edilmesini önlemek amacıyla Sitemiz sürekli yenilenen ve iyileştirilen bir koruma sistemiyle donatılmıştır. Ancak tüm bu koruma sistemlerine rağmen bu bilgilerin başka kişilerin eline geçmesinden ve kullanılmasından GE ULUSLARARASI EĞİTİM İLETİŞİM DANIŞMANLIK SAN TİC LTD ŞTİ, iştirakleri veya grup şirketleri, campusideation.com ve tüm bu belirtilen firma çalışanlarının hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Uygulanacak Hukuk

Bu site GE ULUSLARARASI EĞİTİM İLETİŞİM DANIŞMANLIK SAN TİC LTD ŞTİ' ye ait olup Kaykayoglu Innovation Group.'un izniyle yaratılmış ve işletilmektedir. Site ve site içeriği ile ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk Maddi ve Usul Hukuku uygulanır ve münhasıran Türk mahkeme ve icra daireleri yetkilidir.